Artykuły

Usuwanie kamienia z umywalki

dark and light

Doczyszczenie umywalki z osadu kamiennego nie jest wcale takie proste jak się może każdemu wydawać. Powstające zacieki, kamień, osady z mydła i wody szpecą naszą łazienkę spędzając nam sen z powiek.

Spowodowane jest to przez płynącą w naszych kranach twardą wodę, która może zawierać bardzo duże ilości żelaza lub wapnia. Zwykłe szorowanie na pewno tutaj nie pomoże, w konsekwencji może nawet zaszkodzić. Z pewnością, ten problem nie miałby miejsca, w momencie, gdy czyścilibyśmy umywalkę regularnie po każdym użyciu. Jednak nie oszukujmy się, ciężko jest znaleźć osobę, która miałaby na to czas.

Gdy kolejny raz bezskutecznie próbujemy usunąć kamień z umywalki stosując coraz to nowe środki chemiczne, z pomocą przyjdzie nam pasta czyszcząca CreamLUX, która nie tylko doczyści, ale też pozostawi strukturę czyszczoną gładką i lśniącą. Wystarczy nanieść preparat na osuszoną wcześniej powierzchnię, odczekać chwilę, a następnie zmyć go letnią wodą. W ten sposób bez szorowania, czy też bez większego wysiłku mamy pięknie doczyszczoną, lśniącą umywalkę, a zaoszczędzony czas możemy wykorzystać oddając się własnym przyjemnościom.

Usuwanie kamienia przy pomocy preparatu CreamLUX

Efekt widoczny pod dokładnym oczyszczeniu

Umywalka po usunięciu kamienia

Usunięty osad z umywalki